25 lutego 2009

KAMBODŻA I TAJLANDIA 26.02.2009
KAMBODŻA I TAJLANDIA
Klub Muzyczny 4 art, Galeria na Piętrze
26.02.2009 (czwartek)
godzina 19:007 komentarzy:

 1. Ciekawie si zapowiada skoda, e nie mam okazji tego zobaczyć. Widzę, że często polecasz kogoś wystawy. To chyba na prawdę dobre zdjęcia i warto było by je obejrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja czekam. Może dobra sztuka jakoś mi humor poprawi na chwile obecną.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na moje nieszczęście znalazłam jeszcze aktualne co do zapisywania się warsztaty z fotografii portretowej. Nie wiem po co wściubiam ten swój głupi nos w każdy link w necie. Niestety jak się mieszka na zadupiu to można żyć tylko marzeniami.

  OdpowiedzUsuń
 4. 50km od mojego domu. Tam bym dojechała, ale nie wrócę już po nich bo nie mam czym. Ostatni autobus z tamtą mam godzinę wcześniej nim się warsztaty kończą. Tam się też nie mam u kogo zatrzymać. Pozostaną marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. tata po mnie specjalnie tyle kilometrów nie przyjedzie. Nie stać mnie na taki luksus a on i tak się nie zgodzi. Teraz żałuje, że to odkryłam.

  OdpowiedzUsuń
 6. To jest 50zł za paliwo puls nie wiem ile to będzie dokładnie razy bo tam będą 4 spotkania plus jeszcze są dodatkowe godziny. To 200zł wpisowe za warsztaty plus 200zł za paliwo na same spotkania. Nie wiem ile jeszcze bym musiała dołożyć do tego.
  Nienawidzę miejsca w którym mieszkam. :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak na moją kieszeń to i tak za dużo a po za tym muszę się do dentysty wybrać.

  OdpowiedzUsuń