30 sierpnia 2012

Sunia do adopcji :)


Dżoana vel Fiona - 3 miesięczna schroniskowa suczka do adopcji, ze schroniska z Korabiewic.


Pani mówi, że Dżoana jest dużo grzeczniejsza niż ja, gdy byłem mały :P

kontakt do DT w sprawie adopcji: mailpatryk@gazeta.pl

2 komentarze:

 1. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Co do pieska myślę, że szybko znajdzie dom, kundelki są bardzo lubiane, a w dodatku szczeniak, teraz po wakacjach sporo ludzi bierze zwierzaki.
  Ale to nie wystarczy, życzę suni by znalazła kochający dom gdzie będzie kochana i rozumiana, gdzie naprawdę będą o nią dbać. W tedy będzie sukces

  Co do hotelików klatkowych: nie no taki hotel jest czysty, w ręcz sterylny często znajduje sie w lecznicy, coraz więcej lecznic poszerza zakres usług o hotelowanie. Ale przecież pies to nie przedmiot, nie roślina, że tylko jeść dać...przesadzam, bo jakieś tak trzy spacery po 15 minut oferują. ale co to ma z opieką wspólnego nie wspólnego?
  Jak mają x psów smutnych czekających na odrobine zainteresowania... stęsknionych za właścicielem...
  miałam kiedyś klientke, która pracowała w takim klatkowym i powiedziała że nigdy nie oddała by swojego psa w takie miejsce.
  Zadziwia mnie podejście ludzi porównujących takie domowe miejsca jak moje, gdzie pies jest traktowany jak zwierze domowe z takimi miejscami jak opisałam powyżej. A bo 5 - 10 pln różnicy za dobe, a bo tam jest wliczone jedzenei a tu nie... chłodna kalkulacja...

  Pozdrawiam i zapraszam

  OdpowiedzUsuń