24 października 2008

Pokaz Foto Bernarda Zięby

W imieniu Gliwickiej Grupy Fotograficznej "Precel" serdecznie Zapraszam na pokaz autorski fotografii Bernarda Zięby do Galerii na Piętrze Klubu Muzycznego 4 art (Gliwice. ul. Wieczorka 22). Wstęp wolny.

Pokaz odbędzie się 30.10.2008 o godzinie20:00


Bernard Zięba

Fotograf amator. Zdjęciami zajmuje się od końca lat osiemdziesiątych w tradycyjnych technikach (analogowo) choć obraz często przetwarza cyfrowo. Od 2001 roku związany z Gliwicką Grupą Fotograficzną "Precel". Brał udział w kilkunastu wystawach grupy i innych imprezach fotograficznych. Jak mówi "trudno zaszufladkować jego prace do jakichś konkretnych działów bo często łączy je ze sobą (np. portret i krajobraz) lub nie potrafi ich nazwać".
"Pragnę pokazać niezauważalne piękno codzienności i zwykłych otaczających nas przedmiotów. Marzę by moje fotografie pokazywały tą rzeczywistość w oryginalny sposób.
Mam zamiar iść swoją drogą i przekraczać nią wczorajsze granice. Czerpię z fotografowania dużo przyjemności i chcę to przekazać innym. Myślę zawsze jak zdjęciem zaskoczyć samego siebie ale końcowy obraz przeznaczony jest dla drugiego widza. Chciałbym poprzez obraz pokazać swoje myśli i serce. Staram się!"

Na pokazie autor zaprezentuje zdjęcia z kilku ostatnich lat. Prezentacja będzie w formie klipu wideo podzielonego na pięć części.Tekst i plakat ze strony : http://www.precel.pl/
_____________________________________________________Zapraszam wszytskich chętnych na Turniej Rugby na Wózkach,

który odbędzie się w dniach 22-26.10.2008 w SyryniZdjęcia z ostatniego turnieju organizowanego w Zabrzu znajdziecie na stronie fotografa Andrzeja Marczuka:

http://www.blackbook.pl/riders-cup-2008/

a także w starszym wpisie, który znajdziecie pod adresem:

http://mr-au.blogspot.com/2008/06/rugby-na-wzkach.html

Przepisy i zasady gry oraz iformacje dotyczące sprzętu
znajdziecie tutaj:

http://www.jezdzcy.akcja.pl/

oraz tutaj:

http://rugby.far.org.pl/_____________________________________________________


W dalszym ciągu zbieram rzeczy dla zwierzaków w schronisku!!

Jeśli masz w domu coś co chciałbyś oddać zwierzętom w schronisku skontaktuj się ze mną
E-Mail: iwona158@wp.pl

Odbiorę twój podarek i przekażę go do schroniska.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz